Ön Başvuru

Hangi eğitimle ilgileniyorsunuz?

Bizden nasıl haberdar oldunuz?

Tüm Etkinlikler


31 OCAK 2018 / ÇARŞAMBA
19.00
BAU IDEA Galata Kampüsü
Dr. Güven Çatak, Erkan Bayol ve Cem Buğra, Türkiye oyun sektörünün fotoğrafını çekmek için BAU IDEA’da bir araya geliyor. Geçmiş deneyimler ve alınan dersler ile Türkiye’de oyun sektörünün mevcut durumu ve fırsatları üzerine gerçekleşecek Fırsatları ve Tuzakları ile Türkiye'de Oyun Sektörü Söyleşisi’ne davetlisiniz.
11 OCAK 2018 / PERŞEMBE
19.00
BAU IDEA Galata Kampüsü
Bahçeşehir Üniversitesi ve Moog Türkiye Distribütörü BL Müzik iş birliği ile gerçekleşecek olan Moog Werkstatt Analog Synthesizer Semineri’ne davetlisiniz. STEM ve STEAM eğitim modellerinde de yaratıcı bir öğrenme portalı olarak kullanılan Moog Werkstatt -01 Analog Synth Kit ile multidisipliner projeler üzerinde çalışmayı öğrenecek ve bu synthesizer ile müzik üretmeyi araştıracağız.
15 ARALIK 2017 / CUMA
19.00
BAU IDEA Kampüsü
Bau Idea'da eğlence sektöründe tecrübe ve birikim sahibi yönetici ve organizatörlerin gözünden DJ’lerin sektördeki konumunu konuşuyoruz.
8 ARALIK 2017 / CUMA
19.00
BAU IDEA Kampüsü
Stacey Pullen, Satoshie Tomiee, Osunlade, Gilles Peterson gibi bir çok usta Dj/Prodüktörün chartlarında üst sıralarda yer alan ve elektronik müziğe getirdiği orijinal bakış açısıyla övgüler toplayan Sarp Yılmaz, Ableton Live yazılımını..
7 ARALIK 2017 / PERŞEMBE
19.00
BAU IDEA Kampüsü
Anglia Ruskin Üniversitesi'nde Game Art ve Vancouver Film School'da (VFS) Game Design alanlarında aldığı eğitimler ile oyun tasarımı konusunda uzmanlaşan ve ScrollView Games’te freelance olarak çalışan eğitmenimiz Mete Sezgin..
6 ARALIK 2017 / ÇARŞAMBA
19.00
BAU IDEA Kampüsü
Adobe Community Professional olarak Türkiye’nin bir çok bölgesinde, okul, üniversite, eğitim kurumlarında Adobe Programları, Grafik Tasarım, Masaüstü Yayıncılık konuları üzerine seminerler düzenlemiş olan eğitmenimiz Ceyhun Akgün..
2 ARALIK 2017 / CUMARTESİ
13.30
BAU IDEA Kampüsü
BAU IDEA geleceğin meslekleriyle geleceğin tasarımcılarını düzenlediği 2. Tanıtım Günü etkinliği ile bir araya getirdi. Katılımcılarımız, IDEA atmosferini yerinde deneyimleyip, eğitim programlarımız hakkında bilgi alıp, eğitmenlerimizle tanışma..
18 KASIM 2017 / CUMARTESİ
13.30
BAU IDEA Kampüsü
BAU IDEA Tanıtım Günü etkinliği ile kapılarını ilk ziyaretçilerine açtı! İlgi ve enerjinin oldukça yüksek olduğu bu etkinlikte, geleceğin tasarımcıları ile..